نام محصول

نام انگلیسی : Bend 45

کد محصول :

زانو سینی کابل ۴۵ درجه Cable tray bend 45 degree


زانو سینی کابل ۴۵ درجه از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو سینی کابل ۴۵ درجه جهت اتصال دو سینی کابل در زاویه ۴۵ درجه  به هم استفاده می شود. که به سه صورت زانو خارجی و داخلی سینی کابل و زانو افقی سینی کابل ۴۵ درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های ۱ میل الی ۱.۵ میل استفاده می شود.

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

گروه صنعتی  پایپ نوران تولید کننده انواع زانو سینی کابل ۴۵ درجه در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو سینی کابل  را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو سینی کابل ۴۵ درجه که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو سینی کابل برای سینی عرض ۳۰ سانت و ارتفاع ۴ سانت

و در عرض های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر و در ارتفاع های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۵ سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو سینی کابل ۴۵ درجه را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

پارامترهای مهم در انتخاب زانو سینی کابل ۴۵ درجه

 

  • ارتفاع زانو سینی کابل ۴۵ درجه به سانتی متر یا میلیمتر
  • نوع سینی خارجی یا داخلی یا افقی
  • ضخامت ورق زانو سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو سینی کابل پایپ نوران در زوایای ۱۵  ، ۴۵ ، ۷۵ ، ۴۵ ، ۱۱۰ درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو خارجی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو خارجی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو خارجی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو سینی کابل ۴۵ درجه به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو خارجی سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو خارجی سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی خارجی سینی کابل ۴۵ درجه ، زانو داخلی ۴۵ درجه ، زانوی خارجی ۴۵ درجه ،  زانو داخلی ۴۵ درجه  ، سه راهی سینی ، چهارراهی سینی ، زانو ۴۵ سینی ، تبدیل سینی ، زانو تبدیل به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جنس زانویی سینی کابل

از رایج ترین مدل های جنس زانویی سینی کابل می توان به مدل های استیل، گالوانیزه و آلومینیوم اشاره نمود

 انواع پوشش سینی کابل
 

زانویی آلومینیومی

در پروژه هایی که تعداد کابل ها زیاد است و نیاز است که از یک زانویی با استحکام بالا استفاده شود قطعا محبوب ترین نمونه مدل آلومنیومی است که وزن بسیار کم و استحکام و توان بالایی دارد.

زانویی گالوانیزه

اگر طول عمر و مدت زمان استفاده از زانویی ملاک انتخاب باشد قطعا مدل گالوانیزه چون با ورق گالوانیزه گرم تولید شده طول عمر بالا دارد و به راحتی قابل استفاده در پروژه های مختلف بدون

زانویی استیل

این مدل با ویژگی های متفاوت تری عرضه می شود که تقاضا برای آن تا حدودی بالاتر است. زانویی استیل در انواع ضخامت ها تولید می شود تا قابلیت پوشش دهی و مراقبت از سیم و کابل های زیاد را داشته باشد. ساختار این مدل به نحوی است که به آسانی تغییر شکل می دهند و برای زاویه های مختلف مناسب هستند. این زانویی در نوع عمودی و افقی و داخلی و خارجی عرضه می شود.

تماس تلفنی