نام محصول

نام انگلیسی :

کد محصول :

بست درپوش سینی کابلElectrical Cable tray cover clamp


بست درپوش سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت سوراخ کاری بست درپوش سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی استفاده و جهت خمکاری بست درپوش سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. بست درپوش سینی کابل پایپ نوران پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید بست درپوش از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های ۰.۸ میل الی ۲.۵ میلیمتر استفاده می شود .

گروه صنعتی پایپ نوران تولید کننده انواع بست درپوش سینی کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید بست درپوش را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

بست درپوش سینی کابل عرض های ۵ ، ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر و در ارتفاع های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۵ سانت و در طول های ۱۰ و ۱۵ سانتیمتری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش بست درپوش  جهت کاهش هزینه خرید ، بست درپوش سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض ۵۰ ضخامت ۱.۵ میلیمتر می توان بست درپوش را با ورق ضخامت ۱.۲۵ میلیمتر انتخاب شود.

آیتم های مهم در انتخاب بست درپوش سینی کابل

 

 

 • عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
 • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
 • ضخامت ورق سینی کابل
 • ضخامت ورق بست درپوش سینی کابل
 • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
 • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

 

جهت اتصالات سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

کاور سینی کابل

 

کاور سینی کابل یک وسیله کاربردی دیگر در سیم کشی برق می باشد. این وسیله درپوشی است که برای سینی کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد و در بخش هایی که نیاز داریم یک مسیر سیم کشی را تغییر جهت دهیم از این وسیله استفاده می نماییم. کاور سینی کابل به مانند سه راهی سینی کابل به صورت ساده و گالوانیزه در شرکت پایپ نوران تولید می گردد. جنس این ابزار کاربردی غالبا فولاد گالوانیزه شده می باشد اما سینی کابل آلومینیوم نیز نوعی دیگر از این سینی کابل ها می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. در شرکت پایپ نوران علاوه بر این محصولات تجهیزات دیگری نیز عرضه می گردد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. سینی گالوانیزه
 2. سینی توری
 3. سینی مشبک
 4. سینی گالوانیزه پانچ شده
 5. تراکینگ فلزی سینی کابل
 6. لوله های فولادی برق
 7. نگهدارنده سینی
 8. سینی کابل آلومینیوم
 9. سه راهی سینی کابل
 10. و …

پایپ نوران

 

در شرکت پایپ نوران که تولید کننده سینی کابل و متعلقات آن می باشد انواع سینی کابل و محصولات مرتبط با آن ارائه می شود. این محصولات با بهترین کیفیت عرضه می شوند و مصرف کنندگان با خیالی آسوده می توانند آن ها را تهیه نمایند. طول عمر بالای درپوش ۱۳۵ درجه در کنار کارایی بالایی که این محصول دارد آن را به محصولی محبوب در نزد مخاطبان این شرکت تبدیل نموده است.

 

سایر محصولات پایپ نوران عبارتند از:

 1. چهار راهی سینی کابل
 2. تراکینگ فلزی
 3. سی چنل
 4. سی ریل
 5. و …

کاور سینی کابل

 

گالوانیزه به عنوان یک روکش به کار می رود که مانع از زنگ زدگی و خوردگی فلزاتی چون آهن می گردد. محصولات فولادی امروزه اغلب گالوانیزه می شوند تا مقاومت بیشتر و طول عمر طولانی تری داشته باشند. کاور  سینی کابل که در شرکت پایپ نوران ارئه می شود نیز یکی از همین محصولات گالوانیزه ضد زنگ می باشد که از مقاومت مطلوبی برخوردار می باشد.

 

اتصالات سینی کابل بست درپوش دار

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل بست درپوش دار می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

 

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید بست درپوش سینی کابل پایپ نوران می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس تلفنی