نام محصول

نام انگلیسی : Cover For Left Reducer

کد محصول :

تبدیل چپ سینی کابل گالوانیزه Cover For Left Reducer Ccble tray

این تبدیل یک وسیله کاربردی در سیم کشی برق می باشد. از این وسیله جهت تبدیل نمودن عرض سینی کابل ها و نردبان کابل ها استفاده می شود و به راحتی می تواند عرض سینی کابل خود را کمتر یا بیشتر نمایید. جنس این ابزار کاربردی غالبا فولاد گالوانیزه شده می باشد. تبدیل چپ سینی کابل گالوانیزه با کیفیتی عالی در پایپ نوران تولید می شود. در این شرکت سینی کابل آلومینیوم نیز که نوع دیگری از سینی کابل ها می باشد به تولید می رسد. این سینی کابل نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در شرکت پایپ نوران علاوه بر این محصولات، انواع سینی کابل گالوانیزه و تجهیزات دیگری نیز عرضه می گردد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. سینی گالوانیزه
 2. سینی توری
 3. سینی مشبک
 4. سینی گالوانیزه پانچ شده
 5. نگهدارنده سینی
 6. لوله های فولادی برق
 7. ساپورت سینی کابل
 8. سه راهی سینی کابل
 9. و …

انواع سینی کابل گالوانیزه

 

 

در گروه صنعتی پایپ نوران که تولید کننده سینی کابل و متعلقات آن می باشد انواع سینی کابل گالوانیزه و محصولات مرتبط با آن ارائه می شود. این محصولات با بهترین کیفیت عرضه می شوند و مصرف کنندگان با خیالی آسوده می توانند آن ها را تهیه نمایند. طول عمر بالای این محصولات در کنار کارایی بالایی که این محصولات دارند آن ها را به محصولاتی محبوب در نزد مخاطبان این شرکت تبدیل نموده است. سایر محصولات پایپ نوران عبارتند از:

 1. سه راهی نردبان کابل
 2. چهار راهی سینی کابل
 3. سینی کابل آلومینیوم
 4. تبدیل راست سینی کابل
 5. تبدیل نردبان کابل
 6. تراکینگ فلزی
 7. سی چنل
 8. سی ریل
 9. و …

تبدیل سینی گالوانیزه


گالوانیزه به عنوان یک روکش به کار می رود که مانع از زنگ زدگی و خوردگی فلزاتی چون آهن می گردد. محصولات فولادی امروزه اغلب گالوانیزه می شوند تا مقاومت بیشتر و طول عمر طولانی تری داشته باشند. انواع سینی کابل گالوانیزه و تبدیل چپ سینی کابل گالوانیزه که در گروه صنعتی پایپ نوران ارائه می شود نیز از محصولات گالوانیزه ضد زنگ می باشند که از مقاومت مطلوبی برخوردار می باشند.


علاوه بر این محصولات محصولات آلومینیومی این گروه صنعتی نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. به طور نمونه سینی کابل آلومینیوم یک محصول عالی برای استفاده در سیم کشی های برقی می باشد.

تماس تلفنی