نام محصول

نام انگلیسی :

کد محصول :

زانویی ۹۰ درجه سینی کابل گالوانیزه

 

به طور کلی  انواع زانوهایی ها به زانویی ۴۵ و ۹۰ درجه، زانویی داخلی و خارجی و زانویی آبشاری قابل تقسیم اند. در مکان هایی که موارد استفاده افقی باشد، دو مدل زانویی ۴۵ و ۹۰ درجه به کار گرفته می شود و در موارد استفاده عمودی، مدل های داخلی و خارجی و آبشاری. لازم به ذکر است که زانویی های ۹۰ درجه از پرکاربردترین ها هستند. یکی از مزایای زانویی ها، داشتن بازه چرخش و قابلیت تنظیم آن است. زانویی ۹۰ درجه سینی کابل گالوانیزه مزبور که از عرض ۲۰ سانت برخوردار است، مطابق نامش، مناسب استفاده در زاویه ۹۰ درجه می باشد. به طور رایج زانویی ها از گالوانیزه، آلومینیوم و استیل ساخته می شوند. زانویی های ساخته شده از گالوانیزه، از طول عمر بالایی بهره مند هستند و بدون ایجاد مشکل در درازمدت، در هر پروژه ای قابل استفاده اند. همچنین اشاره به این مورد لازم است که در هنگام خرید زانویی ها باید عواملی مانند اندازه و جنس سینی کابل مورد به کارگیری در پروژه را مد نظر قرار داد تا متناسب با نیاز خریده شوند.

 

کاربرد زانویی ۹۰ درجه عرض ۲۰ سانت سینی کابل گالوانیزه

 

سینی کابل ها از جمله وسیله های با کاربرد و استفاده بالا در پروژه هایی نظیر پروژه های عمرانی و ساختمانی هستند. سینی کابل ها برای هدایت تعداد زیادی از کابل ها در مسیرهای معین به کار گرفته می شوند، ضمن آن که نقش مراقبت و محافظت از کابل ها را نیز دارا می باشند. در هنگام نصبشان برای ایجاد ارتباط میان آن ها و نیز هم سطح کردن سینی کابل های با زوایای مختلف از زانویی ها استفاده می شود. همچنین زانویی ها موجب آسان شدن تغییر مسیر و زاویه کابل ها و محافظت بهتر از آن ها خواهند شد. مکان هایی که زانویی ها در آن ها بیشترین کاربرد را دارا هستند، شامل کارخانه ها، مراکز صنعتی، ساختمان های تجاری و… می باشند. زانویی های مذکور در موقعیت های خاص و مختلفی از مکان های نامبرده به کار گرفته می شوند که از جمله این موقعیت ها میتوان به نصب در کف، گوشه ها و سقف ساختمان ها اشاره نمود.

زانوی افقی سینی کابل ۹۰ درجه از جمله اتصالات سینی و نردبان کابل می باشد؛ برای تغییر زاویه سینی کابل زمانی که به زانویی ۹۰ درجه نیاز دارد استفاده می شود.

این محصول با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی در سینی کابل  بصورت عمده و تک بفروش میرسد.

زانو سینی کابل ۹۰ درجه  از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو سینی کابل ۹۰ درجه جهت اتصال دو سینی کابل در زاویه ۹۰ درجه  به هم استفاده می شود. که به سه صورت زانو خارجی و داخلی سینی کابل و زانو افقی سینی کابل ۹۰ درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو سینی کابل ۹۰ درجه از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های ۱ میل الی ۱.۵ میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

گروه صنعتی پایپ نوران تولید کننده انواع زانو سینی کابل  در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو سینی کابل را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

و در عرض های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر و در ارتفاع های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۵ سانت تولید می گردد.

معمولا می توان در سفارش زانو سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو سینی کابل را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

پارامترهای مهم در انتخاب زانو سینی کابل ۹۰ درجه

 

  • ارتفاع زانو سینی کابل ۹۰ درجه به سانتی متر یا میلیمتر
  • نوع سینی خارجی یا داخلی یا افقی
  • ضخامت ورق زانو سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو سینی کابل  در زوایای ۱۵  ، ۴۵ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو خارجی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو خارجی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو خارجی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو سینی کابل ۹۰ درجه به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو خارجی سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو خارجی سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی خارجی سینی کابل ۹۰ درجه ، زانو داخلی ۹۰ درجه ، زانوی خارجی ۴۵ درجه ،  زانو داخلی ۴۵ درجه  ، سه راهی سینی ، چهارراهی سینی ، زانو ۴۵ سینی ، تبدیل سینی ، زانو تبدیل به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

تماس تلفنی